چاپ        ارسال به دوست

دکتر زهرا حسنی مشاور رئیس دانشگاه درامور زنان و خانواده:

الهام گرفتن از شخصیت حضرت معصومه (س)، کاملترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفق، همراه با سعادتمندی است

به گزارش روابط عمومی، دکتر زهرا حسنی مشاور رئیس دانشگاه درامور زنان و خانواده در پیامی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت عنوان کرد: الهام گرفتن از شخصیت حضرت معصومه (س)، کاملترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفق، همراه با بهروزی و سعادتمندی است.

 به گزارش روابط عمومی متن پیام دکتر زهرا حسنی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 آیتی از خداست معصومه (س)

لطف بی انتهاست معصومه (س)

جلوه ای از جمال قرآن

چهره ای حق نماست معصومه (س)

دهه فرخنده کرامت ایام  پر برکتی است که  رایحه شمیم رضوی در فضای زندگی مان پراکنده و با میلاد انوار الهی فرصت بی نظیری برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم می گردد.

نام گذاری روز میلاد حضرت معصومه (س) به عنوان روز ملی دختران رویدادی ارزنده برای شناخت کاملتر ویژگی های این بانوی گرانقدر و جایگاه معنوی ایشان در جهت  آگاهی بخشی از ابعاد وجودی آن حضرت در جامعه و بویژه نزد دختران و بانوان جامعه اسلامی است.

 

الهام گرفتن از آن شخصیت ارزنده ، کاملترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفق، همراه با بهروزی و سعادتمندی است.

با گرامیداشت این ایام خجسته، روز ملی دختران را به همه بانوان مسلمان به خصوص دختران باوقار ایران زمین، دانشجویان و همکاران ارجمند در دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند عزیز توفیق کسب شناخت کامل اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت  گوهرهای گرانبهای هدایت را به همه ما عطا فرماید.

دکتر زهراحسنی

مشاوررئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  در  امور زنان و خانواده

 

 


٢٣:٠١ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج