دکتر قصاع دبیر کارگروه صندوق های پژوهش فناوری کشور:
صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان با روند بسیار خوبی در حال حرکت است
دکتر قصاع دبیر کارگروه صندوق های پژوهش فناوری کشور در جمع هیئت مدیره صندوق کرمان گفت: با توجه به منابع جذب شده از بخش خصوصی و دولتی، صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان با روند بسیار خوبی در حال حرکت است
 ١٣٩٧/٠٦/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی:
تسهیلات مشارکت و کمک‌های بلاعوض برای بیش از ۲۰ خدمت متفاوت/ایجاد برج های فناوری در هر استان
دکتر سلطانی گفت:تسهیلات مشارکت و کمک‌های بلاعوض برای بیش از ۲۰ خدمت متفاوت آماده ارائه به شرکت‌های دانش بنیان است که می‌توان به وام ۴ درصد برای ایجاد یک صنعت در استان و یا منطقه اشاره کرد.
 ١٣٩٧/٠٦/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
​سرهنگی خبرداد :
ارائه مجوز و خدمات مشاوره به کسب و کارهای نوپا حوزه فرهنگ و هنر در دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مدیرکمیته بخش استارت آپ های دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود : بخشی خواهیم داشت که کسب و کارهای تازه شکل گرفته حوزه فرهنگ و هنر می‌توانند در آن کار خود را معرفی کنند.
 ١٣٩٧/٠٦/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
سورناستاری:
کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان پیروز میدان اقتصاد کشور هستند
به اعتقاد معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، در ساختار اقتصاد دانش‌بنیان، نوآوری و خلاقیت نیروی انسانی جوان و تحصیل‌کرده مهم‌ترین سرمایه و اولویت است و به واسطه برخورداری از نوآوری، در جدال با کسب و کارهای سنتی و صنایع متکی به اقتصاد منبع‌محور، پیروز میدان اشتغال و کارآفرینی خواهند بود.
 ١٣٩٧/٠٦/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حمایت معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری؛
"پاویون ایران ساخت" با هدف حمایت از کالاهای ایرانی برپا می شود/دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال9 تا 15 آبان ماه/ ثبت نام ازدوشنبه 19 شهریورماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد.
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از برپایی پایون ایران ساخت با هدف حمایت از کالاهای ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال خبر داد.
 ١٣٩٧/٠٦/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>