رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در دیدار با فرماندار کهنوج
به زودی مرکز رشد واحدهای فناوری در شهرستان کهنوج راه اندازی خواهد شد
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان،بنا به دعوت فرماندار کهنوج و بمنظور توسعه و حمایت از طرحهای اقتصاد دانش بنیان در شهرستان کهنوج، دکتر مسعود ترکزاده ماهانی رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
 ١٣٩٧/٠٤/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی توسط دکتر کریمیان اقبال
مشاور دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم و از بنیان گذاران پارکهای علم و فناوری در ایران
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، دکتر کریمیان اقبال مشاور دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم و از بنیان گذاران پارکهای علم و فناوری در ایران برای برگزاری یک دوره آموزشی یک روزه به کرمان می آید.
 ١٣٩٧/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست هیئت رئیسه پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیر عامل و اعضاء شورای پژوهش و تحقیقات گاز استان کرمان مطرح شد
نیازهای پژوهش فناوری صنعت نفت و گاز استان به شرکتهای واجد شرایط پارک علم و فناوری استان واگذار گردد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، دکتر مسعود تزاکزاده ماهانی در نشست تعاملی هیئت رئیسه پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیر عامل و اعضاء شورای پژوهش و تحقیقات گاز استان کرمان گفت:باتوجه به پتانسیل بالای علمی شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری استان،شرکت گاز استان نیازهای فناورانه در حوزه صنعت نفت و گاز را به شرکتهای واجد شراط پارک استان واگذار نماید.
 ١٣٩٧/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
بافناوران برتر استان کرمان در حوزهiT
thinkboardوBRC برندهای معتبر شرکت بهارستان رایان در بازار تجهیزات آموزشی/ارز نیمایی چالش شرکتهای دانش بنیان
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، تکنولوژیهای آموزشی برای درک، فهم و انتقال سریع مطالب،ارتباط موثر بین معلم و دانش آموز خلق و یا در حال تولید است و موجب می شود عدالت آموزشی نیز برقرار شود تا همه افراد جامعه به طور یکسان مورد تعلیم قرار بگیرند.
 ١٣٩٧/٠٤/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر جهانشاهی خبر داد
کارگاه آموزشی قوانین و تکالیف مالیاتی شرکتهای دانش بنیان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان،دکتر ابراهیم جهانشاهی مدیر مراکز رشد پارک کرمان گفت : کارگاه آموزشی مجموعه قوانین تکالیف مالیاتی شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری با همکاری، اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان و مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای استان در تاریخهای 4و5 تیرماه 1397در محل اتاق بازرگانی برگزار شد.
 ١٣٩٧/٠٤/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>