استاندار در مراسم رونمایی از محصول واحد فناور کرمان مجازی
آغاز دوران احیای صنعت شال بافی در کرمان
استاندار کرمان گفت: صنعت در حال مرگ شال بافی در کرمان هم اکنون احیاء شده و خوشحال هستیم توانستیم مهر احیای این صنعت را به نام دولت تدبیر و امید بزنیم
 ١٣٩٦/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست با مشاوران جوان استان
روند فعالیت های پارک علم و فناوری استان کرمان رو به پیشرفت است
علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در دیدار با مشاوران جوان، فعالیت های پارک علم و فناوری استان کرمان را رو به پیشرفت و خوب توصیف کرد. در این نشست دکتر مسعود ترکزاده ماهانی سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمان گزارشی از فعالیت پارک و رویداد فاراتون ارائه نمود.
 ١٣٩٦/١٢/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
\پایان رویداد فاراتون با معرفی برگزیدگان
به گزارش روابط عمومی پارک علم فناوری کرمان، مرحله سوم و پایانی "فاراتون" (رویداد استارتاپی قراتر از ماراتون) شامگاه یازدهم اسفندماه با معرفی تیم های برگزیده به پایان رسید.
 ١٣٩٦/١٢/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
آماده تربیت تسهیلگران بومی در حوزه کسب و کارهای نوپا هستیم
دکتر مسعود ترکزاده ماهانی سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمان با تاکید بر لزوم اشتغال زایی دانش بنیان در کشور گفت: آماده تربیت تسهیلگران کسب و کارهای نوپا در حوزه های مختلف هستیم.
 ١٣٩٦/١٢/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر علی وحدت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشوردر جمع شرکت های پارک علم و فناوری استان کرمان گفت:
در بحث حمایتهای مالی از شرکتهای دانش بنیان محدویتی نداریم
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشوردر جمع شرکت های پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: برای حمایت از صنعت الکترونیک کشور بیشترین حمایت را از شرکتهای دانش بنیان پارکی داشتیم اما استان کرمان سهم کمی را از این مشوقها داشته است.
 ١٣٩٦/١٢/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>