چاپ        ارسال به دوست

دکتر علی وحدت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشوردر جمع شرکت های پارک علم و فناوری استان کرمان گفت:

در بحث حمایتهای مالی از شرکتهای دانش بنیان محدویتی نداریم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشوردر جمع شرکت های پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: برای حمایت از صنعت الکترونیک کشور بیشترین  حمایت را از شرکتهای دانش بنیان  پارکی داشتیم اما استان کرمان سهم کمی را از این مشوقها داشته است.

وحدت افزود: ما در بحث حمایتهای مالی محدودیتی نخواهیم داشت و از ایده تا تولید محصول، تولید نیمه صنعتی،انبوه سازی حتی به شکل برون سپاری و شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی ،توسعه آزمایشگاههای تخصصی به صورت تسهیلات 5تا 15 درصد پشتیبانی مالی خواهیم کرد و بر اساس دانش فنی محصول  سود تسهیلات متغیر است و هر چه دانش فنی قوی تری داشته باشد سود ما کمتر خواهد بود.

وی ادامه داد: باز پرداخت تسهیلات فرمت خاصی نخواهد داشت و پروژه محور خواهد بود بدین صورت که بر اساس اظهارات مجری طرح تصمیم گیری خواهد شد.

مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشور گفت:در سیستم صندوق بروکراسی اداری حذف و مبلغ اعتبار بر اساس توان شرکت تعریف خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: میز خدمت این صندوق تا روز چهارشنبه مورخ 9 اسفندماه سال جاری در محل هتل پارس کرمان آماده پذیرش طرح ها و بررسی فنی آنها می باشد.

 


٠٨:٠٦ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٣٧٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٦خروج