چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی دفتر کارگزاری فن بازار استان در محل ساختمان پارک علم و فناوری استان کرمان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان،دفتر کارگزاری فن بازار با حضور دکتر آروین ریاست محترم دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان و مهندس سلطانی معاون صنایع کوچک و متوسط شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان و ریس پارک علم و فناوری استان در محل ساختمان پارک علم و فناوری  راه اندازی شد.

دکتر مسعود ترکزاده ماهانی گفت: دفتر کارگزاری فن بازار استان برای کمک به بازاریابی و توسعه بازار محصولات شرکتهای دانش بنیان در محل ساختمان پارک علم و فناوری استان راه اندازی و افتتاح شد.

رییس پارک علم و فناوری استان ادامه داد: حیات هر شرکت دانش بنیان به بازاریابی و فروش محصولاتش بستگی دارد و این شرکتهای علی رغم داشتن نیروهای فنی و متخصص قوی برای تولید محصول، در زمینه فروش دچار ضعف می باشند و به همین دلیل سهم کوچکی حتی از بازار داخلی را دارند.

دکتر ترکزاده ماهانی تاکید کرد:نقطه آغاز و پایان هر کاری بازار یابی است و فرایند آن حتی قبل از آنکه مشتری وارد چرخه شود شروع می شود و شرکتهای دانش بنیان برای  اینکه از دور قابت حذف نشوند نیاز اساسی به  شناخت دقیق و تحلیل بازار دارند.

رییس پارک بیان کرد:ما برای اینکه شرکتهای دانش بنیان  با این چالش مواجه نشوند همزمان با ایده پردازی و تولید محصول،  در کنار آن بحث آموزش و عارضه یابی بازار را هم پیش بینی کردیم  تا در زمان تولید محصول، شرکتها بخشی از بازار خود را شناخته باشند و با مشکل فروش مواجه نشوند چرا که افزایش فروش منجر به بالا بردن کیفیت محصولات و تولید محصول جدید و  بهتر خواهد شد.


١٢:٢٤ - سه شنبه ٥ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٦    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج