چاپ        ارسال به دوست

رییس پارک علم و فناوری استان

تاثیر گذاری ویژه پارک علم و فناوری استان کرمان در برگزاری مسابقات رباتیک کشوری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان،دکتر مسعود ترکزاده ماهانی  در نشست ستاد برگزاری دومین دوره مسابقات کشوری رباتیک استان کرمان در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان کرمان گفت:پارک علم و فناوری استان  با کادری مجرب و متخصص می تواند تاثیر گذاری ویژه ای در بالا بردن کیفیت سطح  مسابقات داشته باشد.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان ادامه داد: استان کرمان ظرفیت بسیار خوبی در حوزه رباتیک دارد و امکان بین المللی کردن این رویداد در قالب لیگ های گوناگون نیز وجود دارد. وی ادامه داد ما باید صنعت رباتیک استان را به سمت کاربردی کردن سوق دهیم و پارک علم و فناوری در کنار اداره کل و فنی و حرفه ای استان و انجمن رباتیک  همچنین ورود هیئت علمی حوزه  مکاترونیک می تواند به بهبود این مسابقات و جهت دهی کاربردی کمک کند.

در ادامه این جلسه راهکارهای مهم مشارکتی پارک علم و فناوری و اداره کل فنی و حرفه ای استان  در جهت استفاده از پتانسیل های  مشترک مورد بررسی قرار گرفت که مورد تایید و تاکید طرفین قرار گرفت.

لازم به ذکر است دومین دوره مسابقات کشوری رباتیک کرمان،  1الی6مردادماه1397 در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار خواهد شد.


١٥:٤٤ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٥٧١    /    تعداد نمایش : ٣٤٠خروج