چاپ        ارسال به دوست

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان:

شرکت "تردد راهنما" مستقر در پارک کرمان جزو شرکتهای برتر نمایشگاه صنایع کوچک ایران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان،دکتر مسعود ترکزاده ماهانی ضمن تبریک ویژه و خسته نباشید خدمت مدیر عامل شرکت، اعضاء هیئت مدیره و کارکنان گفت: شرکت تردد راهنما در حوزه صنعت هوشمند سازی حمل و نقل و ترافیک در نمایشگاه صنایع کوچک ایران شرکت نمود و از بین 1400واحد صنعتی بعنوان واحد نمونه صنعتی برتر انتخاب گردید.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان هدف از برگزاری این نمایشگاه را تقویت ارتباطات بین بنگاهی و به نمایش گذاشتن توان و اهمیت نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور عنوان کرد که توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

دکتر ترکزاده هماهنگی پیاده سازی برنامه های توسعه صنایع کوچک و متوسط میان دستگاه های دولتی و غیردولتی که با صنایع کوچک  در ارتباط هستند را از دیگر اهداف نمایشگاه یادشده برشمرد.

برپایه این گزارش مراسم تجلیل از شرکت های برتر 21مرداد باحضور مقامات ارشد دستگاه های اجرایی کشور، وزیر صنعت معدن و تجارت، رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان سایر دستگاه های دولتی و اتاق های بازرگانی صنعت معدن و کشاورزی کشور هیئت های تجاری خارج از کشور، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی مقیم ایران در حال برگزار ی است


١٣:٤٣ - دوشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧٤٢    /    تعداد نمایش : ١٦٠خروج