نشست رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه استان کرمان

نشست دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان  با جعفری راد رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان کرمان روز چهار شنبه 29 دی ماه در پارک علم و فناوری برگزار شد.  

alt


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان در این نشست دکتر عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با اشاره به عقد تفاهم نامه های خارجی با کشورهای اروپایی در سال جاری گفت: همکاری اقتصادی با کشورهای خارجی و تقویت روابط بین المللی در زمینه تجاری سازی محصولات دانش بنیان یکی از دغدغه های اصلی پارک علم و فناوری استان کرمان است.

وی در ادامه افزود: پارک علم و فناوری استان کرمان با تاسیس مرکز بین المللی مبادلات تجاری- فناوری استان سعی دارد صادرات محصولات دانش بنیان را برای شرکت های دانش محور تسهیل کند در این راستا برقراری روابط بین المللی اقتصادی با کشورها و شرکتهای خارجی از اهداف اصلی تاسیس این مجموعه است.

در ادامه جعفری راد رئیس نمایندگی وزارت امورخارجه در استان کرمان گفت: تایید اسناد بین المللی ایرانیان داخل کشور و اتباع خارجی، اخذ

تاییدیه مدارک و اسناد بین المللی، پیگیری مسائل حقوقی و دعاوی ایرانیان خارج از کشور  و اتباع خارجی و تهیه قوانین و مقررات روابط خارجی از مراجع مربوطه داخل و خارج کشور اعم از حقوقی، قضایی، تجارت و بازرگانی بین الملل جزو اصلی ترین فعالیت های نمایندگی وزارت خارجه در استان است.


وی همچنین در پایان ضمن ابراز خرسندی از تاسیس مرکز بین المللی مبادلات تجاری- فناوری در استان جهت همکاری در عملکرد بهتر این مجموعه قول مساعدت و همکاری داد.

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها