شرکت مهندسین مشاور آب، عمران، توسعه سروش

alt مدیر عامل: فرزاد فتوحی

زمینه فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات

ایده: طراحی و پیاده سازی بسته نرم افزاری OTS

معرفی شرکت

شرکت مهندسین مشاور آب، عمران، توسعه سروش در سال 1385 توسط گروهی از کارشناسان مجرب در شاخه های مهندسی و برنامه نویسی پایه گذاری و تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت، تولید نرم افزارهای مهندسی مورد نیاز شرکت های مهندسی مشاور، پیمان کاران، نقشه برداران، دفاتر فنی واحدهای صنعتی و ارائه مشاوره های لازم می باشد.

 


ایده محوری
وجود یک ویژگی منحصربه فرد در ساختار موضوعات نقشه های مهندسی موجود در محیط نرم افزارهای مرتبط (از جمله اتوکد)، امکان دسترسی به ویژگی های هندسی و جبری موضوعات داخل نقشه را بوجود می آورد که اطلاعات ریاضیاتی بدست آمده به عنوان داده های فرمول ها و معادلات مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین منظور طراحی و پیاده سازی نرم افزارهایی تحت عنوان OTS جهت استفاده در نرم افزارهای مهندسی از اهداف این طرح می باشد.

 

برنامه های توسعه ای

     - نرم افزار تسطیح اراضی شالیزاری

     - نرم افزار تسطیح اراضی سروش

     - نرم افزار آرشیو نقشه های اتوکد براساس اطلاعات استخراج شده از جدول مشخصات نقشه

     - بسته نرم افزاری ماکروهای اکسل1

     - نرم افزارهای موجود در بسته ای نرم افزاری OTS1 و OTS2

       (استخراج داده مشخص از درون یک ماتریس، گروه ساز داده های ویژه ، ترسیم پروفیل ساده، رسم مقطع عرضی و محاسبه حجم، تقسیم و محاسبه سطوح نامنظم، تبدیل نقاط به متن)

 

 

تماس با شرکت

   آدرس:

   تلفن: 

   وب سایت: ---

   پست الکترونیکی: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها