شرکت پیشرو صنعت دانش فراز

alt

مدیر عامل: عماد جمعه زاده 

زمینه فعالیت: تعمیرات و نگهداری تجهیزات صنعتی، طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، شبیه سازی خطوط فرآوری مواد معدنی

ایده: تعمیرات و ماشینکاری پیشرفته قطعات صنعتی


درباره شرکت:

  شرکت دانش بنیان پیشرو صنعت دانش فراز با دارا بودن کادر متخصص در زمینه تعمیرات، نگه­داری، طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی فعالیت دارد. این شرکت موفق به دریافت مجوز دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه­ی ترمیم و بازسازی نوین ترک قطعات صنعتی شده است.

   شرکت پیشرو صنعت با بهره­گیری از دانش فنی روز دنیا در بخش نوین تعمیرات و ساخت صنعتی، چشم انداز بسیار روشنی فراروی صنعت کشور قرار داده است و امیدوار است گامی مهم در رفع مشکلات صنایع کشور بردارد.

 این شرکت همچنین در زمینه بازرسي فني، انجام تست­هاي غيرمخرب ارائه گزارش­ها و دستور العمل فنی، طراحی و ساخت قطعات و ماشین آلات خاص صنعتی، پايش وضعيت و عیب یابی تجهیزات صنعتی، ماشینکاری پورتابل قطعات صنعتی، بازسازی و  پرداخت دندانه­های ساییده شده و شکسته شده چرخدنده­ها، شبیه سازی و آنالیز فرایندهای فرآوری مواد معدنی به صورت کاملاً تخصصی فعالیت دارد.


این شرکت تاکنون با صنایع بسیاری همچون شرکت ملی صنایع مس ایران، پالایشگاه دوم عسلویه، شرکت فولاد زرند ایرانیان، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت معدنکاری اولنگ، ریخته­گری فولاد طبرستان، کارخانه سیمان کرمان، صنایع آلومینیوم هزار، شرکت سیمان زرین رفسنجان و ... همکاری داشته است.

تماس با شرکت: 

   آدرس: کرمان، انتهای خیابان امام جمعه ساختمان دانش پارک علم و فناوری ساختمان دانش طبقه دوم

    تلفن32456809-034

   وب سایت: www.psdfco.ir

   پست الکترونیکی:  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها